آموزش ثبت‌نام برای حضور در همایش Creative Mornings

در سال ۲۰۰۸ تینا رُث آیزنبرگ (swiss-miss) با رویای ایجاد یک رویداد مداوم و در دسترس برای جامعه‌ی خلاق نیویورک جلسات کریتیومُرنینگز را راه‌اندازی کرد.

ایده کلی ساده بود: صبحانه و صحبتی کوتاه در یک جمعه از هر ماه.

امروزه شرکت کنندگان هر ماه، در بیش از ۱۷۰ شهر جهان (از جمله تبریز) دور هم جمع می‌شوند و از چای تازه‌دم با صبحانه‌ای مختصر لذت می‌برند.

هدف ما از برگزاری این سری از جلسات در شهر تبریز صرفاَ لذت افراد خلاق و با استعداد نیست، بلکه در صدد ایجاد فضایی تعاملی و آزاد هستیم تا افراد خوش فکر با هم در ارتباط باشند.

برای حضور در هر دوره از رویداد کریتیومُرنینگز نیاز به رزرو در همان دوره به صورت آنلاین است. غالباً عصر سه‌شنبه‌ی قبل از برگزاری، ثبت‌نام حضور به صورت آنلاین آغاز می‌شود و این موضوع از طریق شبکه‌های اجتماعی گروه گپ به اطلاع عموم می‌رسد.

شما در ساعت تعیین شده باید به صفحه‌ی شهر تبریز در سایت رویداد مراجعه کرده و  در همایش مورد نظر با زدن دکمه REGISTER  ثبت‌نام خود را قطعی نمایید.

اگر در این فاصله ظرفیت سالن پُر شده باشد، نام شما در لیست انتظار  (Waitlist) ثبت می‌گردد. در این صورت لطفا در روز رویداد در محل حاضر شوید٬ در صورتی که تا قبل از سخنرانی صندلی خالی وجود داشته باشد به ترتیب اولویت کسانی که نامشان زودتر در لیست انتظار ثبت شده باشد صندلی در اختیارشان قرار خواهد گرفت.
اگر بعد از ثبت‌نام امکان حضور در روز رویداد را نیز نداشتید لطفاً به صفحه‌ی رویداد ماه مراجعه کنید و با زدن کلید Release your ticket بلیت خود را آزاد کنید تا افراد دیگر بتوانند ثبت‌نام کنند.

یادآور می‌شویم که ثبت‌نام و رزرو صندلی در رویداد صبح‌های خلاق تبریز صرفاً از طریق وب‌سایت بین‌المللی امکان‌پذیر است و شما برای حضور در این جمع خلاق شهر تبریز نیاز دارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پس از باز شدن قابلیت رزرو در وب‌سایت، اقدام کرده و صندلی خود را رزرو نمایید. ( پیش‌از این  ما تجربه کرده‌ایم که کل ظرفیت سالن در زیر ۶۰ثانیه پُر شده است!! )

همچنین اگر در وب‌سایت جهانی رویداد حساب کاربری ندارید، توصیه می‌کنیم حتماً پیش از شروع امکان ثبت‌نام، حساب کاربری خود را ساخته و وارد آن شده باشید.

در زیر مراحل ساده‌ی ثبت‌نام در وبسایت جهانی بصورت گام به گام توضیح داده می‌شود.

  • با کلیک بر روی گزینه‌ی Create account وارد صفحه‌ی جدید شده و فرم مورد نظر را بصورت کامل پُر نمایید.

  • پس از این مرحله ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است. از این پس در زمان هر رویداد با مراجعه به لینک رویداد مورد نظر در صفحه‌ی اختصاصی شهر تبریز در وبسایت جهانی می توانید تنها با کلیک بر روی REGISTER نام خود را جزو میهمانان جمعه‌ی خلاق تبریز قرار دهید.

نظرات

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of