فراخوان هجدهمین نشست صبح‌های خلاق تبریز با موضوع تعهد

گروه گپ در ادامه رویدادهای ماهانه خود هجدهمین نشست بین‌المللی صبح‌های خلاق تبریز ( CreativeMornings ) را برگزار می‌نماید.

تم این ماه کریتیومُرنینگز «تعهد» خواهد بود که توسط تیم شهر وعن در اتریش انتخاب شده و فلورین گلوک تصویرسازی این ماه را طراحی کرده است. حامیان جهانی این رویداد میل‌چیمپ، ادوبی و وردپرس‌دات‌کام  هستند.

این همایش رایگان در محل سالن همایش‌های مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک، ساعت ۹:۰۰ صبح جمعه‌ ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۷ برگزار خواهد شد.
رزرو صندلی از ساعت ۲۱ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه امکان‌پذیر خواهد بود. 

چاپ زیبا ،  مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک و هتل کایا لاله پارک حامیان مالی این ماه برای برگزاری رویداد در شهر تبریز هستند.

● شرایط ثبت‌نام:
ثبت‌نام در رویدادهای CM به کمک امکانات وب‌سایت بسیار ساده و سریع است. شما می‌توانید با مراجعه به‌ لینک آموزشی مربوطه، مراحل ثبت‌نام را مرور نمایید.

♥ یادآور می‌شویم:
ثبت این رویداد از ساعت ۲۱ چهارشنبه صرفا از طریق وبسایت امکان پذیر خواهد بود. ( سابقه به ما نشان داده است که تمام ظرفیت سالن در عرض کمتر از ۶۰ثانیه تکمیل می‌شود)
به دوستانی که در فهرست لیست انتظار قرار می‌گیرند، توصیه می‌شود حتما در روز رویداد در محل حاضر شوند٬ در صورتی که تا قبل از سخنرانی صندلی خالی وجود داشته باشد به ترتیب اولویت کسانی که نامشان زودتر در لیست انتظار ثبت شده باشد صندلی در اختیارشان قرار خواهد گرفت. (در ۱۲ رویداد گذشته، هیچ مراجعه کننده‌ای از رویداد محروم نبوده است چرا که علاوه بر جایگزینی، امکاناتی مجزا برای دوستانمون در لیست انتظار هم پیش‌بینی خواهیم نمود)

⊗ پذیرش از ساعت ۹:۰۰  تا ۹:۱۵ انجام خواهد شد و بعد از این ساعت به دلیل بسته شدن درب مجتمع امکان پذیرش وجود نخواهد داشت. ⊗

آدرس : میدان شهید فهمیده ،مجتمع تجاری لاله پارک، طبقه‌ی فودکورت، سالن همایش مجتمع تجاری تفریحی لاله‌پارک

نظرات

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of